Галузеве рішення

CRM для компаній, які продають через публічні закупівлі

Система сама знаходить тендери в Prozorro за вашими кодами ЦПВ, веде кожен від публікації до підписаного договору, тягне статуси з майданчика без ручного введення і тримає всю комунікацію із замовником в одній картці.

Пряма інтеграція з Prozorro Воронки й угоди Документи та ЕДО Телефонія й месенджери Ролі, права, журнал дій
crm.вашдомен.ua/prozorro

Аналіз ProzorroЧерга на розгляд · знайдено 14 за сьогодні

Пошук за номером Налаштування пошуку Оновити з майданчика
Черга · 14Призначені · 23Інфо · 47Нецікаво Відкинути все позначене Решту в «Інфо»
Закупівля комунальної технiки для потреб громади Замовник: Виконавчий комітет міської ради · комунальний
4 850 000 ₴2 одиниці
UA-2026-08-11-004372-a ЦПВ 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби Торги 27.08.2026 · через 10 днів Тип процедури Відкриті торги
В роботу Інфо Нецікаво Менеджер: І. Мельник ▾ Відкрити на майданчику ↗
Придбання запасних частин та комплектуючих Замовник: Комунальне підприємство «Тепломережа» · комунальний
312 000 ₴партія
Позначено як імовірно нецільове: слово-маркер «запасні частини». Рішення за аналітиком — система не видаляє сама.
UA-2026-08-11-003980-c ЦПВ 34330000-9 — Запасні частини Торги 25.08.2026 Маркер запасні частини
В роботу Інфо Нецікаво Відкрити на майданчику ↗
Обладнання спеціального призначення Замовник: Обласне управління · державний
1 240 000 ₴1 одиниця
UA-2026-08-10-002115-b ЦПВ 42410000-3 — Підіймальне обладнання Торги 02.09.2026
В роботу Інфо Нецікаво Відкрити на майданчику ↗
Робоче місце аналітика. Кожна знахідка розібрана на поля, нецільове підсвічено, рішення — у три кнопки.
← Екрани системи прокручуються по горизонталі →

Матеріал підготовлено на основі впровадженого проєкту для компанії-постачальника державних і комунальних замовників. Назву замовника, його дані та реквізити не розкриваємо. Усі екрани нижче — інтерфейс системи з демонстраційними даними: назви організацій, суми, номери закупівель і прізвища вигадані.

01

Кому це підходить

Рішення розраховане на компанії, для яких публічні закупівлі — основний або суттєвий канал продажу. Що більше тендерів проходить через відділ, то більший ефект.

Профіль компанії

  • Постачальники техніки, обладнання, матеріалів або послуг для державних і комунальних замовників
  • Виробники та дилери, що беруть участь у торгах прямо або через партнерів
  • Компанії з власним аналітиком або менеджером, який щодня переглядає майданчик

Масштаб відділу

  • Від 3 до 25 менеджерів у продажах і тендерному напрямі
  • Керівник, якому потрібна картина по всіх угодах, а не звіт наприкінці місяця
  • Десятки дзвінків на день на менеджера через АТС і месенджери

Як ведеться облік зараз

  • Excel, Google-таблиці або зошит — окремо в кожного менеджера
  • Універсальна CRM, у якій тендерна логіка «дописана збоку» й тому не використовується
  • Моніторинг майданчика вручну, дедлайни — у голові та в нагадуваннях телефона
02

Що коштує грошей у поточній схемі

Це не «незручності інтерфейсу». Кожен пункт нижче — або пропущений тендер, або години роботи, за які вже заплачено зарплатою.

Моніторинг майданчика вручну

Аналітик щодня відкриває Prozorro й переглядає сотні публікацій за десятком кодів ЦПВ. Перевірити, чи він переглянув усе, неможливо в принципі.

Пропущений тендер = втрачений контракт цілком

Статус угоди й статус на майданчику розходяться

Етап у Prozorro змінився вночі, у таблиці він оновиться тоді, коли хтось згадає. Рішення ухвалюються за застарілими даними.

Реакція із запізненням на добу й більше

Дедлайни тримаються в пам'яті

Період уточнень, подача пропозицій, аукціон, кваліфікація — у кожного тендера свої дати. Один пропущений строк перекреслює всю підготовку.

Дискваліфікація через строк, а не через ціну

Дзвінки й листи не прив'язані до угоди

Домовленість прозвучала в розмові, запис лежить в АТС, лист — у пошті менеджера. Хто підхопить клієнта завтра, почне з нуля.

Історія клієнта звільняється разом з менеджером

Документи збираються руками

КП, специфікація, рахунок, акт, договір. Реквізити переносяться копіюванням, номери дублюються, вигляд документа залежить від того, хто його робив.

Години на пакет документів і помилки в реквізитах

Керівник не бачить картини

Скільки тендерів у роботі, де вони застрягли, який відсоток виграних, наскільки програли за ціною — усе це збирається вручну і тільки за запитом.

Управління за відчуттями замість цифр
03

Як це працює: шлях тендера через систему

Від появи закупівлі на майданчику до підписаного договору. Людина ухвалює рішення тільки там, де воно справді потрібне — решту система робить сама.

1

Автоматичний пошук у Prozorro

Фонова служба опитує відкрите API майданчика за налаштованим переліком кодів ЦПВ. Періодичність — 30 хвилин, 2 години або доба, на ваш вибір. Ніхто нічого не вивантажує руками.

Коди ЦПВМінімальний бюджетСлова-маркери
Налаштування пошуку
Коди ЦПВ для моніторингу
34140000-0 34144000-8 42410000-3 43260000-3 34390000-7 + додати код
Мінімальний бюджет закупівлі
200 000 ₴
Періодичність опитування майданчика
30 хвилин2 годиниРаз на добу
Слова-маркери нецільових закупівель
запасні частини рукави ремонт оренда + додати слово
СкасуватиЗберегти
Налаштування пошуку. Один діалог, який визначає, що система шукає й що позначає як нецільове.
2

Попередній відсів нецільового

За кодами ЦПВ завжди прилітає стороннє: під кодом на техніку — запчастини й супутні позиції, під кодом на обладнання — зовсім інший клас машин. Система позначає такі позиції за словами-маркерами, але не видаляє їх сама.

3

Черга на розгляд — робоче місце аналітика

Кожна знахідка — окремий блок: назва закупівлі, замовник із визначеним типом, номер, код ЦПВ із розшифровкою, дата торгів, бюджет, кількість і пряме посилання на майданчик. Аналітик бачить усе, що потрібно для рішення, не відкриваючи браузер — саме цей екран показано на початку сторінки.

4

Три кнопки рішення

В роботу — з вибором менеджера: тендер стає призначеним, у воронці автоматично створюється лід на цього менеджера з номером, датою й посиланням, і ставиться задача опрацювати. Інфо — у роботу не йде, але статуси відстежуємо для статистики. Нецікаво — лишається в базі для аналітики. Плюс масові дії на всю чергу.

5

Статуси оновлюються самі

Система тягне повний ланцюжок етапів із майданчика — щодоби та по кнопці. Статус не редагується вручну: джерело істини — Prozorro, а не пам'ять менеджера.

6

Дошка стадій і календар торгів

Канбан із колонками за етапами: картки ніхто не перетягує — вони переїжджають самі при зміні статусу на майданчику. Категорія «Нецікаво» на дошку не потрапляє й не засмічує її. Паралельно ведеться календар торгів із відліком днів до дати.

crm.вашдомен.ua/board

Дошка стадій23 тендери в роботі · оновлено сьогодні о 06:00 з майданчика

Менеджер: усі ▾ Категорія: призначені ▾ Оновити статуси
Новий3
7,9 млн ₴
Комунальна техніка для громади
Виконком міськради
ІМ4,85 млн10 дн
Обладнання спеціального призначення
Обласне управління
ОК1,24 млн16 дн
Період уточнень4
12,4 млн ₴
Машина спеціалізована, 1 од.
КП «Благоустрій»
ТС3,10 млн2 дн
Технiка для комунального господарства
Селищна рада
ІМ2,60 млн5 дн
Подача пропозицій5
18,1 млн ₴
Спецтехніка, 2 од.
Департамент ЖКГ
ОК6,40 млн1 дн
Обладнання підіймальне
Обласна лікарня
ТС1,85 млн3 дн
Аукціон2
5,3 млн ₴
Технiка комунальна, 1 од.
Міська рада
ІМ3,95 млнсьогодні 11:00
Кваліфікація3
9,8 млн ₴
Обладнання, партія
Управління освіти
ОК2,20 млн
Розглянуто2
4,1 млн ₴
Спецтехніка, 1 од.
КП «Тепломережа»
ТС2,90 млн
Завершено2
6,7 млн ₴
Технiка, 2 од.
Обласна рада
ІМ4,20 млн
Договір підписаний2
8,3 млн ₴
Обладнання, 1 од.
Департамент ЖКГ
ОК5,10 млн📄 договір
Дошка стадій. Колонки повторюють етапи Prozorro. Картки переїжджають самі, дні до дедлайну підсвічуються.
7

Робота з клієнтом і документи

У картці — контрагент, контакти, дзвінки із записами, листування, задачі. Звідти ж формуються комерційна пропозиція, специфікація, рахунок, акт і договір: ціни підтягуються з прайсу, реквізити — з довідника, нумерація наскрізна й без дублів.

8

Результат і аналітика

Підписаний договір підтягується з майданчика у сховище. По завершених тендерах рахується відсоток перемог, розрив у ціні з конкурентами, воронка по менеджерах і по категоріях замовників.

04

Як це виглядає в роботі

Три екрани, які найчастіше відкриті: календар торгів у аналітика, картка угоди в менеджера, дашборд у керівника.

crm.вашдомен.ua/calendar

Календар торгівНайближчі дати аукціонів і подачі пропозицій

Менеджер: усі ▾ Серпень 2026 ▾
Дата торгівДнівЗамовникТипСтадіяК-тьБюджетМенеджер
18.08.20261 деньДепартамент ЖКГкомунальнийАукціон26 400 000 ₴О. КовальчукВідкрити ↗
19.08.20262 дніКП «Благоустрій»комунальнийПеріод уточнень13 100 000 ₴Т. СавчукВідкрити ↗
22.08.20265 днівСелищна радакомунальнийПеріод уточнень12 600 000 ₴І. МельникВідкрити ↗
25.08.20268 днівОбласна лікарнядержавнийКваліфікація11 850 000 ₴Т. СавчукВідкрити ↗
27.08.202610 днівВиконком міськрадикомунальнийНовий24 850 000 ₴І. МельникВідкрити ↗
02.09.202616 днівОбласне управліннядержавнийПропозиції розглянуто11 240 000 ₴О. КовальчукВідкрити ↗
Календар торгів. Поля рівно ті, що потрібні для рішення: дата з відліком днів, стадія, бюджет, відповідальний, посилання на закупівлю.
crm.вашдомен.ua/deals/1487

Спецтехніка, 2 од. — Департамент ЖКГУгода № 1487 · воронка ТЕНДЕРИ · етап «Подача пропозицій»

Сформувати КП Рахунок Поставити задачу
Вихідний дзвінок · О. Ковальчук → контактна особа замовникасьогодні, 10:42
04:12
Підсумок розмови: уточнили технічні вимоги до комплектації, замовник просить КП із двома варіантами та строком постачання. Домовились надіслати до кінця дня.
Лист надіслано · КП-2026-0431.pdfсьогодні, 11:05
Комерційна пропозиція сформована з прайсу, реквізити підставлені автоматично. Документ прикріплений до угоди й до картки контрагента.
Система · статус на майданчику змінивсясьогодні, 06:00
«Період уточнень» → «Подача пропозицій». Картка переїхала на дошці, менеджеру створено задачу підготувати пакет документів.
Тендер
Номер
UA-2026-08-…-a
Дата торгів
18.08.2026
Стадія
Подача
Бюджет
6 400 000 ₴
Наше КП
6 180 000 ₴
Задачі
Подати пропозицію
дедлайн: завтра, 10:00
Підтвердити строк постачання
19.08.2026
Документи
КП-2026-0431.pdf
Специфікація.pdf
Тендерна документація
Картка угоди. Дзвінок із записом, лист із документом і системна зміна статусу — в одній стрічці, з якої видно всю історію.
crm.вашдомен.ua/dashboard

Дашборд керівникаСерпень 2026 · дані оновлюються автоматично

Період: місяць ▾ Експорт
Тендерів у роботі
23
+5 за тиждень
Сума в роботі
72,6 млн ₴
+8,4 млн
Відсоток перемог
31%
+4 п.п.
Середній розрив у ціні
3,8%
−0,6 п.п.
Відсоток перемог по менеджерах
38%О. К.
33%І. М.
29%Т. С.
26%В. Д.
22%Н. Б.
18%Р. Л.
Воронка тендерів за місяць
Знайдено в Prozorro184
Взято в роботу41
Подано пропозицій28
Виграно9
Дашборд керівника. Цифри збираються з самої системи — окремі звіти ніхто не заповнює.
05

Чотири рішення, які роблять систему робочою

Саме на цих деталях зазвичай ламаються універсальні CRM, у яких тендерний процес дописаний збоку.

Рішення за людиною

Автоматика позначає, але не викидає

Формальний фільтр за словами-маркерами завжди помиляється в обидва боки. Тому система лише підсвічує ймовірно нецільові позиції, а прибрати їх із черги — свідома дія аналітика.

Наслідок: жодна закупівля не зникає непоміченою через занадто жорсткий фільтр, а перегляд черги займає хвилини замість годин.

Одне джерело істини

Статус не можна виправити руками

Етап тендера — це факт на майданчику, а не думка менеджера. Ручне редагування статусу закрите, оновлення відбувається щодоби і на вимогу.

Наслідок: звітність не потребує перевірки, а керівник дивиться на дошку й бачить реальний стан, а не намальований.

Аварійні стани

Зрив торгів створює задачу, а не тишу

Аукціон не відбувся, усі пропозиції дискваліфіковано, тендер відмінено — запис іде в розділ «Анульовані» із зазначеною причиною, а відповідальному менеджеру одразу ставиться термінова задача з коротким дедлайном.

Наслідок: негативні сценарії опрацьовуються, а не осідають у таблиці як «щось там сталося».

Стійкість до збоїв

Запасний шлях, якщо API недоступне

Майданчик іноді лежить. На цей випадок лишається імпорт таблиці з Excel або CSV — розібрані рядки потрапляють у ту саму чергу на розгляд, а не одразу в роботу.

Плюс журнал інтеграції та сповіщення, якщо Prozorro не відповідає: ви дізнаєтесь про це від системи, а не через тиждень від менеджера.

06

Склад системи

Повний контур: від пошуку закупівлі до підписаного акту й розмежування прав доступу. Обсяг першої черги визначаємо на аудиті — не всі модулі потрібні одразу.

Аналіз Prozorro

Автоматичний пошук за кодами ЦПВ, черга на розгляд, налаштування фільтрів, масові дії, резервний імпорт файлу.

Автоматичні статуси

Повний ланцюжок етапів із майданчика, щодобове оновлення, обробка аварійних станів, підтягування файлу договору.

Дошка стадій

Канбан за етапами тендера. Картки рухаються самі, нецільові записи на дошку не потрапляють.

Календар торгів

Замовник, тип, дата з відліком днів, стадія, кількість, бюджет, менеджер, категорія, посилання на закупівлю.

Воронки й угоди

Окремі воронки під тендери та прямі продажі, етапи з обов'язковими полями, суми, ПДВ, відповідальні.

Клієнти й контрагенти

Картка з ЄДРПОУ, типом замовника, контактами, історією тендерів, дзвінків, листів і документів.

Документи

КП, специфікація, рахунок, акт, договір. Формування PDF на сервері, наскрізна нумерація, файлове сховище, ЕДО та КЕП.

Задачі й нагадування

Задачі з дедлайнами на етапах і аварійних станах, сповіщення поштою, у Telegram або Viber.

Аналітика

Відсоток перемог, розрив у ціні з конкурентами, воронка по менеджерах, зріз по категоріях замовників і кодах ЦПВ.

Ролі та права

Матриця прав по всіх модулях. Менеджер отримує з сервера тільки свої записи — зайве не приховується в інтерфейсі, а не віддається взагалі.

Безпека

Вхід через корпоративну пошту, обов'язкова двохетапна автентифікація, обмеження за IP-підмережами, політики сесії й пароля.

Журнал дій

Хто, що і коли змінив, з історією по кожному запису. Потрібен і для дисципліни, і для розбору спірних ситуацій.

crm.вашдомен.ua/admin/roles

Користувачі та праваМатриця доступу по модулях · обов'язкова 2FA, обмеження за IP

Журнал подій Додати користувача
МодульАдміністраторКерівникАналітикМенеджерСпостерігач
Аналіз Prozorroповнийповнийповнийлише своїперегляд
Тендери й дошкаповнийповнийповнийлише своїперегляд
Клієнти й угодиповнийповнийпереглядлише своїперегляд
Документиповнийповнийпереглядсвої угоди
Аналітикаповнийповнийповнийсвої показникиперегляд
Користувачі й безпекаповнийперегляд
Права доступу. «Лише свої» означає, що сервер не віддає менеджеру чужі записи — вони не приховані в інтерфейсі, їх фізично немає у відповіді.
07

Телефонія, месенджери та пошта в одній картці

Комунікація — окремий контур рішення. За десятків дзвінків на день на кожного менеджера саме тут найшвидше губиться інформація.

Телефонія

  • Підключення до будь-якої АТС із відкритим API — Binotel, Ringostat, Asterisk та інші
  • Історія дзвінків і записи розмов прямо в картці клієнта й угоди
  • Автоматичне створення ліда з пропущеного дзвінка з новим номером
  • Дзвінок у клік із картки, фіксація тривалості й відповідального

Месенджери та пошта

  • Листування з Telegram, Viber і WhatsApp в одній стрічці угоди
  • Корпоративна скринька через IMAP/SMTP з автоматичною прив'язкою листів за адресою контрагента
  • Сповіщення менеджерам про термінові задачі каналом, яким вони реально користуються
  • Уся комунікація лишається в компанії, а не в особистих акаунтах
Опційний модуль. Оскільки записи розмов уже зберігаються в картці, поверх них вмикається AI-обробка: автоматична транскрибація дзвінка, короткий підсумок домовленостей, заповнення полів угоди з розмови та перевірка дотримання скрипта. Обсяг цього блоку визначаємо окремо — він не входить у базову вартість.
08

Що змінюється після впровадження

Формулюємо чесно: система не продає замість менеджерів. Вона прибирає ручну роботу й робить неможливими типові втрати.

Жодна закупівля за вашими кодами не проходить повз

Майданчик опитується автоматично з обраною періодичністю. Питання «а ми точно все переглянули?» знімається — у черзі видно все, що знайшлося, і що з ним зробили.

Аналітик витрачає час на рішення, а не на пошук

Замість щоденного перегляду майданчика — робота з готовою чергою, де кожна позиція вже розібрана на поля й підсвічена за маркерами.

Дедлайни й аварійні стани не залежать від пам'яті

Етапи оновлюються з майданчика, задачі створюються автоматично, зрив торгів одразу перетворюється на конкретне доручення з дедлайном.

Історія клієнта належить компанії

Дзвінки, записи розмов, листи, документи й домовленості лежать у картці. Заміна менеджера перестає бути втратою контексту.

Документи однакові й без помилок у реквізитах

Ціни підтягуються з прайсу, реквізити — з довідника, нумерація наскрізна. Пакет документів готується з картки, а не збирається з чернеток.

Керівник керує за цифрами

Скільки в роботі, на якому етапі, у кого, який відсоток перемог і де програли за ціною — у будь-який момент, без збирання звітів вручну.

09

Де живе система і кому належать дані

Це не коробкове рішення з чужого сервера. Інфраструктура оформлюється на вашу компанію, ми отримуємо доступ як підрядник — зміна підрядника не потребує перенесення даних.

КомпонентЩо цеОрієнтовна вартість на місяць
Сервер застосункуВіртуальний сервер, на якому працює сама система. Уся бізнес-логіка виконується на сервері, а не в браузері.€25–40
База данихPostgreSQL: клієнти, ліди, угоди, товари, документи, тендери, задачі, користувачі, журнал змін.входить у вартість сервера
Файлове сховищеОб'єктне сховище для КП, договорів, актів, тендерної документації та сканів.€5–10
Резервні копіїЩодобова копія бази й файлів на окремому майданчику, з періодичною перевіркою відновлення.€5–10
Домен і сертифікатСистема відкривається за вашою адресою, наприклад crm.вашдомен.ua, з'єднання шифроване.безкоштовно
МоніторингСповіщення, якщо система недоступна або інтеграція з Prozorro не відповідає.безкоштовно або до €10
Разом орієнтовно €40–70 на місяць за розміщення в Європі; український хостинг дорожчий приблизно в півтора-два рази. Ця сума платиться провайдеру напряму з вашого рахунку — вона не проходить через нас і не входить у вартість розробки. Регіон зберігання даних обираєте ви: Європа дешевша й надійніша, Україна — якщо цього вимагають ваші замовники.
10

Порядок впровадження

Кожен етап закінчується тим, що можна показати й перевірити. Точні терміни фіксуємо після аудиту — вони залежать від обсягу першої черги та швидкості отримання доступів.

ЕтапЩо робимоЩо потрібно від вас
1. АудитРозбираємо процес як він є, фіксуємо функції, вимоги, обсяг робіт і межі першої черги. Результат — технічне завдання та фінальна комерційна пропозиція.Зустріч із керівником напряму й аналітиком
2. ПрототипЗбираємо інтерактивний прототип інтерфейсу: воронки, картки, черга тендерів, документи. Механіку узгоджуємо до написання серверної частини.Перегляд і зауваження від майбутніх користувачів
3. ІнфраструктураРозгортаємо сервер, базу даних, сховище, домен, сертифікат, резервне копіювання, тестове й робоче середовища.Рішення щодо регіону зберігання, доступ до DNS домену
4. Серверна частинаБаза даних, API, авторизація, двохетапна автентифікація, розмежування прав, журнал дій.Список користувачів і ролей
5. ФункціїВоронки, картки, задачі, документи з серверним PDF, довідники, аналітика.Реквізити, логотип у векторі, прайс, чинні шаблони документів
6. ІнтеграціїProzorro, телефонія, месенджери, корпоративна пошта, за потреби — ЕДО та КЕП.Перелік кодів ЦПВ, доступи до АТС і пошти
7. Перенесення данихВивантаження наявної бази, очищення, приведення ЄДРПОУ та назв до єдиного вигляду, пошук і злиття дублів.Вивантаження з поточної системи або Excel
8. Дослідна експлуатаціяДва-три тижні паралельно зі старим обліком, навчання команди, коротка інструкція на кожну роль.Участь менеджерів і зворотний зв'язок
9. Запуск і супровідПовний перехід, моніторинг доступності, технічна підтримка та розвиток системи.
11

Вартість і наступний крок

Ми не називаємо фінальну суму до того, як розберемося у вашому процесі. Тому робота починається з невеликого платного аудиту, вартість якого повністю зараховується в проєкт.

Крок 1 · Аудит
250 $

Розбираємо ваш процес, фіксуємо всі потрібні функції, вимоги та обсяг робіт. На виході — технічне завдання й фінальна комерційна пропозиція з термінами.

  • Сума повністю віднімається від вартості проєкту
  • Ви отримуєте ТЗ, яким можна користуватися незалежно від того, чи працюємо далі
Крок 2 · Проєкт
~2 200 $

Орієнтовна вартість впровадження для відділу до 10 менеджерів із телефонією та інтеграцією з Prozorro. Фінальна сума визначається за підсумком аудиту.

  • Розробка, інтеграції, перенесення даних, навчання
  • Оплата етапами, за фактом закритих блоків робіт
Окремо · Інфраструктура
€40–70 / міс

Сервер, база даних, сховище, резервні копії та моніторинг. Оформлюється на вашу компанію й оплачується провайдеру напряму.

  • Не входить у вартість розробки
  • Підтримка й подальший розвиток — за окремою домовленістю

Наступний крок

Тридцятихвилинна розмова, щоб зрозуміти ваш процес і обсяг: скільки менеджерів, які коди ЦПВ, яка АТС, де зараз ведеться облік. Після неї ми точно скажемо, що входить в аудит саме у вашому випадку.